| BonnieSweet a întrebat:

Am inteles ca pe langa Panduri ar fi un spital orl. Ma puteti ajuta cu un nume si o adresa? Multumesc anticipat! Am cautat dar nu am gasit nimic pe google.

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Se numeste Institutul de Fonoaudiologie și Chirurgie Funcțională ORL "Prof. Dr. D. Hociotă" si poti vedea locatia aici http://ifacforl.ro/index.php/pagini/31/Contact, o harta de pe site-ul spitalului, sa-ti dai seama daca asta e ce-ti trebuie, si ai si programul medicilor. Sanatate!