| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai mi-am luat o tableta. Si am o problema. Cand incerc sa descarc aplicatii dupa Google Play ( fost appmarket ), imi spune ca "this app will be downloaded to your device shortly" cand intru in browser, iar cand instalez Magazin Google play toate bune si frumoase pana cand incerc sa intru in ea si spune "Aplicatia google play va fi inchisa". Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| SDavidS a răspuns:

Buna.Aplicatile trebuie sa le descarci DE PE tableta. Daca nu ai intrebari scrie-mi pe mesaj. happy Funda?

| Agenta004 a răspuns (pentru SDavidS):

Pai sunt conectata pe tableta laughing Si pe PC tot asa zice... rolling eyes

| FReAkAzO1d a răspuns:

SDavidS ce vrei sa spui"sa le descari de pe tableta"?
si eu am patit acelasi lucru cu tableta, am citit pe cateva forumuri ca este problema la soft...Am reinstalat softul iar apoi a mers perfect...