| ValentinLOST a întrebat:

Am instalat de curand Windows 7 si am o problema...Cand dau pe "My Computer","Music" etc. nu imi apar pe ecran, sunt afisate ca deschise in bara de jos dar pe ecran nu apar. Cand dau pe ele le vad, doar ca se duc de tot in dreapta si nu pot umbla in ele...Ce este de facut? Dau fundita big grin.

Răspuns Câştigător
| mickeyMT a răspuns:

Ia incearca asta:
1. Click pe start; click dreapta pe my computer(in partea dreapta) >> show on desktop (ca sa-ti scoti icoanele pe desktop)
2. Click dreapta pe bara de lucru >> cascade windows. Ar trebuii sa fie ok acum

1 răspuns:
| Iulian03 a răspuns:

Buna!
Aceeasi problema am avut si eu dar nu dupa ce l-am instalat imediat, de fapt eu am facut din greseala si era in coltul din dreapta m-am dus cu mouse-ul in coltul din dreapta am tinut apasat in coltul din dreapta(eu nu stiam unde e, am incercat la nimereala) si pana la urma a iesit si am putut umbla linistit. Funda? Nu prea m-am exprimat bine dar cred ca vei intelege ce vreau sa spun