| P3trutz a întrebat:

am internet prin cablu UTP, net-ul e de la o firma cu cablu
coaxial (retea de cablu tv) si as vrea sa aflu cum se numeste firma sau maca r daca merge bine fara probleme netul prin cablu UTP. Pt raspuns corect sau cine da mai multe detalii OFER FUNDA!
Multumesc!

1 răspuns:
| RyugaHideki a răspuns:

De ce nu ii asculti pe cei de la firma respectiva ce iti spun?
Daca ei spun ca nu ai probleme, inseamna ca asa este.
Nu ar avea niciun motiv sa te minta, deoarece tu semnezi niste acte acolo (care le vei citi de la cap la coada) si daca este ceva ce nu iti place, poti sa le spui sa modifice sau renunti. Parerea cuiva din orasul tau ar fi mult mai buna, poti astfel sa mergi sa verifici cu ochii tai cum merge totul si sa il intrebi si pe el in detaliat daca are/a avut probleme.