| Inoue a întrebat:

Bună Tpu.Am nevoie de ajutor.De cateva saptamani joc si eu metin2.Cand vreau sa antrenez o competenta dau doubleclick pe carte si imi zice că nu o pot citi din cauza lipsei de experienta.
Ce e de făcut?
Fundită!

Răspuns Câştigător
| blabla5532 a răspuns:

Sa strangi experienta, stii bulinele alea galbene 25% 50 % etc creste pana iti da voie sa citesti

4 răspunsuri:
| レクス a răspuns:

Adica, tu va trebui sa cresti putin, sa faci 1%. Ea zice ca nu o poti citi din lipsa de exp., deoarece, tu ai exp 0, 00%. Deci sa faci macar 1% ca sa poti citi cartea. Sper ca te-am ajutat.

| Yryna14 a răspuns:

Du`te sa cresti pana ai destula experienta sa citestismug...bye`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut 25% dar nu o pot citi! Spune că nu e destul de inaltă pentru a fi antrenata(competenta). Ce să fac?

| NxTg a răspuns:

Buna.
Trebuie sa faci experienta pentru. a te antrena...
Adica sa umplii din bilele alea de jos galbene, omorand animale.