| didi2802 a întrebat:

Buna,TPU,am nevoie de ajutor in legatura cu o problema. Am o tableta Samsung Galaxy Tab si am cumparat un router wireless pentru internet.Am introdus firul de la internet in ea si cand am deschis tableta am gasit wireless-ul cu o conexiune excelenta.M-am conectat si cand am incercat sa pornesc aplicatii sau sa deschid pagini ce necesita internet, nu mi-a mers. Stie cineva care ar putea fi problema?

2 răspunsuri:
| didi2802 explică:

Vreau sa zic, am introdus firul de internet in router-ul wireless.

| GeOrgi_Geo_1997 a răspuns:

Router-ul are nevoie de o configurare. Intra pe un motor de cautare si la link baga 192.168.0.1. Ar trebui sa-ti mearge sa configurezi de acolo.