| A0n1mUL a întrebat:

TPU am nevoie de mare ajutor va rog dati click pe intrebarea mea.
vreau sa imi cumpar un iphone 4s de la orange 64gb. dar cel cu 16gb si 32gb au +3G e in imagine. si cel de 64gb nu are 3G.
daca il cumpar pe cel fara 3G nu o sa pot folosit internetul de la orange de pe cartela? o sa mearga doar wi-fi?
am auzit ca 3G faca netul sa mearga mai repede.pe cel de pe cartela sau cel wi-fi (wirelnes)?
daca nu am 3G o sa imi mearga netul rau?
astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! merge. Te gandesti ca acela de 64 GB este varful telefoanelor! Cum ar putea sa nu mearga cand si iPhone 3 are 3G?!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Toate modelele de iPhone 4 si 4S au 3G ->TOATE! Nu te mai lua dupa poze, 4S de 64GB are 3G. (internetul merge si dupa cartela si wi-fi la toate modelele mentionate mai sus)
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru A0n1mUL):

Am pus mana pe unul in magazin big grin Am iPhone de 4ani.

| neluL a răspuns (pentru A0n1mUL):

DA! merge. Te gandesti ca acela de 64 GB este varful telefoanelor! Cum ar putea sa nu mearga cand si iPhone 3 are 3G?!

| sebasguyfulls a răspuns:

3G Este si de vorbire si de net. Si dupa opinia mea nu creed ca o sa iti mearga. Mai bine iti iei de pe okazii