| danutzpascan123 a întrebat:

am nevoie de un link pentru drivere la laptopul meu Sony vaio, ca sa le pot descarca manual.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Driverele se pot lua TOTDEAUNA de pe site-ul producatorului! La fel si documentatiile aparatelor.

| K0sti a răspuns:

E greu cu Goagale nene?

http://www.epasystems.ro/drivere-laptop/

Alta varianta: http://www.epasystems.ro/instalare-drivere-device-manager/

Ca de obicei, DryIce abereaza!

| CuriousStuff a răspuns:

Se pare ca Sony nu are un link de unde sa iei drivere (Eu am un Asus si astia au cate o pagina cu toate driverele pentru fiecare model de laptop). Si vezi ca sunt 5000 de modele de Vaio fiecare cu alte componente. Poti sa scrii modelul laptopului tau pe google insotit de cuvantul Drivers si o sa gasesti cu tonele.

| DryIce a răspuns:

Driverele se iau la componente nu la laptop Sony vaio sau wtver. Zi ceva componente cu numele complet si pe ce sistem de operare si poate te ajutam happy sau cauta si tu pe google ce mare lucru. Apropo nu este un link universal cu toate driverele din lume. Fiecare producator le are pe pagina lui.