| madalina12sw a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor. Telefonul meu se comporta ciudat de 2 zile. Il bag la incarcat si arata ca se incarca. Dar procentul nu creste. Pot sa il las si toata noapte, si degeaba. Ce pot sa fac. Vi sa intamplat?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu ai ce face.Pentru problema ce o are telefonul recomand un service autorizat, unde fie îi va fi înlocuita bateria, fie se va schimba placa de bază(dacă tehnicianul constată că e bună). Costurile diferă în funcție de tipul telefonului.Succes

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie dat un Factory reset. Daca nu merge nici asa trebuie resoftat. Asa am patit si eu. Fara resoftare n-a mers.

| K0sti a răspuns:

Sa-l duci la service! Ori acumulatorul are probleme, ori partea de incarcare e defecta!