| anonimj5 a întrebat:

AJUTOR! Sunt disperat nu stiu ce sa mai fac. Telefonul meu nu incarca. Arata ca se incarca dar nu se modifica procentul. Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Du-l la service, incearca alt incarcator sau cumpara alta baterie.

| ambicio a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa incerci cu un alt incarcator bun si sa vezi atunci exact cauza; cum au spus si ceilalti poate fi vorba de incarcator sau baterie.

| UserulAnonim a răspuns:

Scoate bateria si freac-o apoi bag-o in telefon in timp ce acesta este deja bagat in incarcator.

| KeepitLondon a răspuns:

Schimba incarcatorul sau bateria

| BibiV2001 a răspuns:

Incearca sa scoti bateria si sa o lasi jumatate de ora sa se raceasca, apoi o bagi inapoi in telefon. Ar trebui sa mearga