| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie urgent de un raspuns.Am un telefon, nokia 2700 clasic si nu se mai deschide.Am vorbit cam 2 ore si apoi am ramas fara baterie.Si l-am lasat inchis apoi, nu l-am mai deschis. Iar acum de dimineata am vrut sa il deschid si mi-a aparut imaginea aia unde scria nokia s-a albit ecranul si a ramas asa. Ce as pute sa ii fac? Plz.va rog muult daca ati putea sa ma ajutati v-as recompensa cu fundita si voturi.plz daca stiti ce ar putea avea, ajutati-ma si pe mine.

Răspuns Câştigător
| costywinner a răspuns:

Softul e de vina.Eu am patit-o cu un tel Nokia 2730 ckasic si cunosc multi prietenic are au aceeasi probleme.Il aprinzi scrie Nokia, apare alb si se inchide.Sau poate numai are baterie.winking sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| Auraa_6217 a răspuns:

Cred ca i-ai epuizat bateria. lasa-l cateva ore, poate chiar o zi intreaga, la incarcat si cred ca isi va reveni. Sper ca te-`am ajutat. Funda?:*