| dellyt a întrebat:

Salut am si eu un Nokia 2700 clasic si de ieri cand il deschid imi apare ecran alb merg toate functiile dar ecranul este alb ce are?

Răspuns Câştigător
| Erica001 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cu Nokia 6280. Ori e defecta banda ori l-ai scapat de prea multe ori si i s-au dereglat driverele( ca in cazul meu).Ori cum singura solutie e sa te duci la GSM sa ti-l repare.Costul este in jur de 50 de lei!happy

| dellyt explică (pentru Erica001):

Eu cred ca este din display am dreptate?

| Erica001 a răspuns (pentru dellyt):

Ar fi o posibilitate dar du-te la un servis sau da-l la garantie asta daca ai la telefon asa ceva!

3 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

E stricat rolling on the floor)))