| vagaunescu a întrebat:

Am niste casti pioneer si i s-a rupt " mufa". Mai explicit, firele din interiorul ei sunt rupte, daca stie cineva cum se poate rezolva si daca merita sa incerc.
P.S.:Se simte si observa ca sunt rupte in interior.Cred ca nu mai fac contact si din acest motiv nu se mai aude nimic

Răspuns Câştigător
| DumitruS a răspuns:

Noroc. Rupi mufa aia de tot, cumperi alta, lipesti firele la ea si te alegi cu niste casti functionale.

2 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Daca indoi mufa si se aude ceva rezulta ca ea e de vina.

clasica problema la casti, aici trebuie sa fi ca englezul, prea sarac sa dai bani pe casti ieftine

| KatelynDragutza a răspuns:

Nu mai ai ce sa le faci, le-ai stricat! Asa mi s-a intamplat si mie si nu recomand nimanui aceste casti. Sunt Chinesse.