| Robert030 a întrebat:

Am o boxa "infiltrata" in unitate si nu stiu cum sa o activez sad
am sunetul bagat dar windows-ul nu-mi identifica acea boxa din unitate si nu am sunet la pc crying
ce sa fac ca sa o activez/windows-ul sa o identifice?

2 răspunsuri:
| Mishoo a răspuns:

Descarca driverul speak.exe de aici: http://support.microsoft.com/kb/138857

| gfy a răspuns:

Esti sigur ca ai instalat driver-ul corect? Ai verificat bagand castile daca se aude muzica? Daca se aude cand bagi castile, inseamna ca ti s-a dus boxa, daca nu, inseamna ca nu e driver-ul instalat corect sau nu e acela.