| mihai35 a întrebat:

Buna TPU am o eroare la mess am incercat sa-l reinstalez da tot asa imi apare eroarea este: An internal error occurred inthe initialization stage.The application could not be loadet.
Please contact application vendor.
Error No.502 cel csre imi explica cum rezolv problema si daca raspunsul e functional

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Dezinstaleaza-l. Restart.
Descarca asta gratis si curata registrii:
http://www.amltools.com/
('scan", termina "fixall"
"disk cleaner", start, "delete selected"
Restart.
Descarca messu de aici:
http://www.softpedia.com/progDownload/Yahoo-Messenger-Download-4411.html

| mihai35 explică (pentru horia2012):

Mersi

| horia2012 a răspuns (pentru mihai35):

Cu placere.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si cu alt cont de mess. Daca apare acelasi lucru, ai o problema la PC ori la mess. Daca nu, e o problema cu contul tau.

| genTlemeNNN a răspuns:

Poi ar trebui sa schimbi tipul de messenger pentru ca se pare ca windowsul pe carel ai nu suporta acel mess

| Daimler a răspuns:

Incearca sa urmezi pasii de aici: http://support.microsoft.com/kb/929135

| IRedQuee a răspuns:

Cred ca e din cauza la internet. Verifica daca esti connectat Sau intra la : Start - control panel - Network and internet connections -network connections apoi dai pe ultima dai disable -enable. Ar trebuii sa mearga. happyFunda?!batting eyelashes

| Mazilu_Andrei_Costi_1998 a răspuns:

Ia-ti Yahoo Messenger 8 asa am patit si eu funda?