| Jachi a întrebat:

Am o intrebare!
Pe facebook nu stiu de ce, dar nu mai pot d a like... Imi spune ca,, Se pare că nu ai folosit cum trebuie această caracteristică, din cauză că te-ai grăbit. Ţi-a fost blocată capacitatea de a o folosi.

Află mai multe despre blocări în Centrul de ajutor.

În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm anunţă-ne. "
Deci? Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Banuiesc ca un cont nou, ai facut o prostie maricica si ti-au blocat accesul de a da "Like" fa si tu o sesizare ca vezi din greseala acel mesaj, poate oti vor reda accesul.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ai încălcat regulamentul care probabil că nu l-ai citit și ți-o restricționat acest drept. încearcă să citești ce zice în centrul de asistență, ca să aflii de ce te-au restricționat.
De asemenea poți face o sesizare cum că ar fi din greșeală, deși în cazurile astea nu prea greșesc ei.
Sau încearca să îti faci alt cont sau fă-ți cont pe http://www.exclusivromania.ro/
e facebook-ul românesc.Succes

| k1dutz82 a răspuns:

Cred ca doar sa iti faci un nou cont de facebook! happy