| Mikey06Mk a întrebat:

Nu mai pot da like la poze sau postari scrie ca am fost blocat temporar dar nu zice cat timp. stie cineva? dau funda!
Ai fost blocat temporar
Se pare că nu ai folosit cum trebuie această caracteristică, din cauză că te-ai grăbit. Ţi-a fost blocată capacitatea de a o folosi.

Răspuns Câştigător
| GabiTza1 a răspuns:

Pai trebuie sa astepti in jur de 1-3 zile..si totul va reveni :*

| Mikey06Mk explică (pentru GabiTza1):

Si-a revenit dar dupa cateva zeci de likuri imi zice Warning: Please Slow Down
Se pare că foloseşti această caracteristică într-un mod în care nu trebuie utilizată. Te rugăm să o foloseşti mai puţin, altfel este posibil să-ţi fie blocat accesul la ea.

2 răspunsuri:
| Silviu_Pitan_1975 a răspuns:

Nu mai pot sa vorbesc cu minut moreno