| Al3ximo a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care se pricep mai bine in domeniul calculatoarelor.

Am un wishlist aici:

http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/975918/

.....Si vreau sa stiu daca sursa suporta sistemul Desktop.
FUNDA!?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

O sa duca fara nici un fas. Nu te mai panica. Sursa e ok, e de buna calitate. E drept, era recomandat sa fie un 500W, dar nici aia nu e rea(sistemul ala ajunge in top top consum, in 300-350W).

2 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Acea sursa duce acel sistem dar totusi inca 100w in plus nu ar strica asta in caz ca mai pui in plus inca 1-2 hdd-uri cateva venturi

| pkpdionut a răspuns:

Nu va merge. Pentru acea configuratie trebuie minim 550w, altfel se va opri sistemul cand vei porni un joc mai pretentios.