| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti de sistemul asta? sunt compatibile componentele? vreau sa il folosesc pentru gaming
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1004387/

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

E slab in placa video. Degeaba ai pus fx-ul ala, nu se merita. Procesorul este bun, placa video nu prea este de gaming.
Carcasa este de proasta calitate. Fx 6300 are un cooler puternic care produce vibratii, deci e sa fie galagios! Ti-am mai spus eu tie sa mai pui 4-500 lei deoparte sa iei macar deva bun. Uite luna viitoare vine black friday, fa-ti un planwinking