| Claudia_7333 a întrebat:

Am o mica problema... as vrea sa imi pun la status melodia de la winamp, dar nu imi merge. Mi-am downloadat programul care trebuie, dar in loc sa imi puna melodia imi pune alt status care l-am mai avut. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Fa ce zice aici : http://mflorin.com/hyperim/ si iti va merge sigur;))

1 răspuns:
| (¯`·._.·[ Bella ]·._.·´¯) a răspuns:

Pai dai la "Add Plug-ins" care este jos in stanga apoi dai "Start" la "FoxyTunes from Yahoo! Music" si dai drumu la muzicawinking