| Danyella94 a întrebat:

Sall am downloadat niste filme de pe net dar mi se deshid numai cu programul winamp. as vrea sa-i fac unui prieten un dvd cu filmele scoase. voi merge filmele pe dvd daca numai cu winapmul se deschid? astept raspuns urgent! dau funda

Răspuns Câştigător
| SECRET2012_1652 a răspuns:

Salut serios numai cu winamp ciudat ca ala i pentru mp3 inseamna ca i citeste codu de film daca are are vlc amicul tau il va putea vedea sau bsplayer da vlc deschide orice video fa cd ca va vedea

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi dacă şi el are Winamp atunci le va vedea. Dacă nu şî cel mai recomandat ar fi să le converteşti. Uite aici un site care face treaba asta foarte bine şi relativ rapid(depinde de upload-ul tău) şî nu ai nevoie de cont sau să introduci arese de mail, etc:http://www.online-convert.com/.pe acest site poţi convereti orice fişier media sau document în cele mai cunoscute formate, inclusiv AVI(care se deschide cu Windows Media Player). Succese şî sper că te-am lămurit.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Iti trebuie programul Nero.Il poti downloada de pe net.