| HaRaANdReI a întrebat:

Buna TPU; am o mica problema cu facebook-ul. Azi mi-am facut un nou cont de yahoo, iar cand am incercat sa-mi fac un nou cont de facebook imi spunea ca nu sunt eligibil pentru un cont.
Ce inseamna asta si cum o pot rezolva? Funda*
MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| PurpleBox192 a răspuns:

Pentru ca sa iti faci cont de fb iti trebuie e-mailul, iar al tau cum e nou, ei nu pot avea ''incredere'' in el.Asa ca, trebuie sa-ti faci prieteni, iar apoi sa le dai o cerere pe fb, e ca un fel de confirmare ca nu e fals sau ceva de genul.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce varsta ai pus la cont?

| alexs99 a răspuns:

Nu esti eligibil pentru cont pentru ca trebuie sa ai peste 18 ani pentru un cont pe Facebook.

| PerjuCristina1971 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani, sau daca nu ai sa scrii alta varsta.