| oanarcx a întrebat:

Am o problema. Am laptop Lenovo si l-am trimis cuiva sa mi-l repare ca mi s-a stricat si nu stiu ce bla bla bla nu a reusit si pana la urma a restartat windows-ul si cumva la reparat. Dar acum eu nu mai pot sa folosesc camera... Adica nu mai merge. Nu stiti cumva sa imi ziceti ce pot sa fac, daca trebuie pornita de undeva si de unde? Multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa repornesti camera. Singurul lucru care poti sa-l faci este sa iti downloadezi kit-ul de instalare al web-ului tau si il instalezi din nou.

Poti cauta pe internet Modelul Laptop-ului tau (Modelul intreg il gasesti pe spatele laptop-ului, pe o foita, cu tot cu seria acestuia ). Si vei gasi toate lucrurile ce le poti instala la el. Downloadeaza ce te intereseaza(adica in cazul tau kit-ul web-ului) si instaleaza-l.

Ar trebui sa mearga normal.

O zi placuta iti doresc!

| NYK4u a răspuns:

Nu iti mai merge camera web pentru ca ti-a pus windows nou si nu ti-a instalat si driver-ul de la camera. Spune-i sa iti caute pe net si sa ti-l instaleze din nou.