| Lazlo4022 a întrebat:

..Am o problema cu facebook-ul. Atunci cand ma loghez nu-mi apare pagina care ar fi normal la facebook, imi apare o pagina pe care scrie FACEBOOK si sub el mesaje, notificari, setari, etc. Cand dau pe unu din ele tot aceeasi pagina imi apare. Inainte nu-mi facea asa. Va rog ajutati-ma sad.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sterege cookie si memoria cache di browser!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând îți recomand să folosești Google Chrome sau Mozilla Firefox, asigură-te că nu ai probleme cu internetul [viteza foarte mică cauzează un timeOut și serverul nu-ți trimite toate detaliile - problema e stilizarea].
Regula de bază: apasă F5 când ceva nu este în regulă cu pagina web afișată pentru reîncărcarea acesteia din server!
Dacă tot ai probleme, scrie link-ul complet de mână în căsuța de navigare: www.facebook.com [în cazul tău]

| July739 a răspuns:

Da-i un refresh sau daca nu merge nici asa sterge memoria cash si cookies din browser, dupa ar trebui sa mearga.

| Lazlo4022 explică:

Multumesc tuturor!

| NarciiIrimia a răspuns:

Trebuie facut un facebook din nou! Si eu am patit!