| raluka28 a întrebat:

Buna am o problema cu facebook-ul, mai exact ma loghez pe contul meu si practic cand mi se logheaza nu imi apare decat o pagina alba si niste scrisuri in partea stanga( notificari, mesaje, etc pe care nu le pot accesa!). Va rog sa ma ajutati. Multumesc

3 răspunsuri:
| TheBlisterExists a răspuns:

Pe alte conturi tot asa face?
Incearca sa faci update la Java, Flashplayer si Shockwave sau sa incerci de pe alt browser (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Maxthon.)

| raluka28 explică (pentru TheBlisterExists):

Poi am incercat cu alt browser dar degeaba. SI numai cu facebook-ul patesc asa cu celelatlte nu am nici o problema.

| TheBlisterExists a răspuns (pentru raluka28):

Incearca sa faci update la Java, Flashplayer si Shockwave