| fabulousgirl a întrebat:

Buna TPU ...am o problema cu Internetul: cand deschid Internet explorer IMI apare Interent Explorer is curently running with adds-ons disabled.Click here to managa, disable or remove your ads-ons... Ce trebuie sa fac sa imi mearga Internetul? Va rooog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Simoo14 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat astawinking.Din pacate eu nu am gasit nici o solutie din pacatesad.Dar eu folosesc MozzilaFirefox si Opera crede-ma sunt de 1000 de ori mai bune decat Internet Explorelwinking. Vreau funditabig grin:*

| SorinDumitru a răspuns:

Iti recomand sa folosesti alt browser de exemplu : Mozilla Firefox sau Google Chorme. Pe acestea nu o sa ai probleme.