| MloveM a întrebat:

am o problema cu pc-ul si as vrea sa ma ajutati! astazi ma uitam la un film online si boxele s-au intrerupt si s-a auzit brusc un bazait iar imaginea filmului a disparut! am windows 7 si in mod normal se rezolva singur ...nu pot intra in setarile sunetului si e ca si cum nu exista! cat despre imagine s-a rezolvat dupa ce i-am dat un restart! ce pot face? please help meee! FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Marius0189 a răspuns:

Cel mai probabil ti s-a ars placa de sunet. Nu-ti pot da un raspuns sigur fara sa vad. Daca e arsa, iti pot trimite eu o placa de sunet 5.1 Genius. Numai sa-ti platesti transportul prin posta. Stima!

2 răspunsuri:
| Marius0189 a răspuns:

Ma bucur ca ai rezolvathappy O zi faina!

| MloveM explică:

Pai s-a reparat astazi de dimineata singur! straniu, nu?