| nataliaduchess a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare:de curand m-am hotarat sa achizitionez o camera foto canon sau nikon.Am cautat pe net detalii si am vizitat magazine si am gasit ceva ce mi-ar place si care mi-ar fi de mare folos:nikon d5100. E o camera foto frumoasa si cu multe aplicatii. Vreau sa stiu daca si voi aveti o astfel de camera foto si cum merge sau daca imi recomandati alt model doar de la canon sau nikon.

Răspuns Câştigător
| Andreutza1998 a răspuns:

Nikon e cea mai tare.Ti-am raspuns cat mai simplu pentru ca vad deja ca te-ai interesat. Funda, pls big grin

2 răspunsuri:
| daddu a răspuns:

Nu am camera Nikon si nici Canon dar stie toata lumea, cele mai bune camere foto sunt Nikon.

| Andrei1998 a răspuns:

Te-as sfatui sati cumperi Nikon sunt cele mai bune. fundita?