| TheEu a întrebat:

Buna TPU:*! Am si eu o problema cu csu:
1. Intru in cs dar imi dispar New Game, Quit, Find Server, etc.
2.Am incercat sa intru pe un sv din consola, intra putin dar dupa 2 secunde imi iasa din joc
3.Am incercat sa instalez alt cs, eu folosesc goiceasoft, deci am incercat si bestial dar tot asa imi face.
CARE STIE CE ARE PLZZ RASPUNDETI
>

2 răspunsuri:
| CanTrioTc a răspuns:

Mda... Mi-a facut si mie asa, dar dupa ce il instalam din nou imi aratau acele chestii... uite dc face uh ai intret pe vreun sv din asta ***** care iti sterge ce ai spus uh, daca nu merge si face tot asa reformateaza Pc si incearca atunci.
Bafta... Funda?

| RafaRed a răspuns:

Ia cs warzone si nu intra pe indungi, freakz, servere populare; uite ce se intampla