| Sparkii a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema la modemul de internet de la dolce cand nu merge inainte mergea acum il bag in priza si bag mufa in el si nimic bag aceiasi mufa la un alt modem si merge inainte mergea modemul are wi-fi si nu merge nu se aprinde de loc ce sa ii fac?

2 răspunsuri:
| Sparkii explică:

Nu se aprinde de loc

| BaiesRazvan a răspuns:

Probabil a avut loc un scurt pe linia electrica si tia prins modemul sub tensiune.Am patit si eu la fel si am sunat la romtelecom si au venit si mi-au pus alt modem nou.
Funda te rogbig grin