| bIstAnsSor a întrebat:

Am un calculator destul de bun de vreo 1 an si un pic, 3.8 ghz amd 4 nuclee quad, 8gb ram, hdd 1tb etc dar de ceva timp (o luna poate chiar doua) a inceput sa se blocheze din cand in cand (odata la ora si mai ales la pornirea pc-ului) si blocarea dureaza 5-10 min in care nu mai pot face absolut nimic. adica se blocheaza efectiv tot. va rog ajutati-ma si ziceti-mi ce sa fac.
FUNDITA! :*

Răspuns Câştigător
| marian5693 a răspuns:

Verifica daca piesele si cablurile sunt conectate cum trebuie la placa de baza, poate unele se misca. Curata-l de praf. Instaleaza alt windows. Daca nu merge s-ar putea sa fie de la hdd sau rami.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat