| Haha_Hilli_1990 a întrebat:

Buna TPU am un cd cu jocuri pe care mam jucat pe calculator, dar problema e ca mi-am reinstalat windowsul(windows 7)si nu mai pot sa ma joc pe el ce program am nevoie pentru a ma juca? sau unde trebuie sa setez ceva?
p. s imi deschide jocul cu nero burning si imi da ca pe cd sunt melodii dar nu sunt.
va rog raspundeti

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

Daemon Tools, PowerISO orice, numai sa nu alegi. Alcohool nu merge pe win 7. Si de acolo le reinstalezi, iar daca nu sunt crackuite atunci ori lasi CD-ul in computer ori faci un CD virtual si rulezi jocul dupa el

1 răspuns:
| loveusa a răspuns:

Daemon tools daca e pe fisier. Zip folosesti WinRAR arhive. Fundita