| Sonni a întrebat:

Am un iPhone 3GS de 32 de GB cu iOS 4.3.2 instalat. Cum as putea face update la iOS 5?

P.S: iPhone-ul este jailbroken si este decodat cu ultrasn0w.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Eidriana a răspuns:

Daca e decodat cu ultrasnow nu-ti recomand sa faci update. Iti poti pierde decodarea si nu cred ca este solutie pentru iOS 5. Eu am iphone 4 si cand i-am dat update la 5.0.1 mi-am pierdut toata decodarea si nu am mai putut reveni la iOS 4.3.5. Trebuia sa salvez shsh-uri si nu stiam atunci de ele.