| Marian_Codrutz_2000 a întrebat:

am un laptop Dell vostro 3550 cu ecranul crapat,...
Se merita sa il repar?
Daca da, de unde cumpar ecran?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Baciu_Ioana_1993 a răspuns:

Daca te duci la un specialist nu te intreaba cum sa spart.Doar ti-l repara iar tu il platesti.Atat,e simplu, doar ca urmatoarea faza e ca trebuie sa cauti un specialist.

3 răspunsuri:
| Marian_Codrutz_2000 explică:

Ti se repara pe baza garantiei daca s-a stricat fara interventia omului, cum justific ca s-a crapat? laughing) nu am garantie la el...

| Baciu_Ioana_1993 a răspuns (pentru Marian_Codrutz_2000):

Daca te duci la un specialist nu te intreaba cum sa spart.Doar ti-l repara iar tu il platesti.Atat,e simplu, doar ca urmatoarea faza e ca trebuie sa cauti un specialist.

| Baciu_Ioana_1993 a răspuns:

Vreau sa te intreb daca ai garantie, ca e destul de importanta. Daca da te duci la ei si ti-l repara sau schimba. Daca nu te duci la un specialist in asa ceva si ti-l repara, iar tu trebuie sa dai doar banii.Succes!

| ombladon a răspuns (pentru Baciu_Ioana_1993):

Ce treaba are garantia cu display ul crapat? laughing