| mczacky a întrebat:

Buna TPU am un Orange san remo si as dori sa stiu cum pot schimba androidul unul mai nou sau unul mai vechi

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut mczacky,

Pentru a verifica daca este disponibila o noua actualizare software pentru telefonul tau, trebuie sa accesezi Setari - Despre dispozitiv - Actualizari software. Ultima versiune Android disponibila pentru Orange San Remo este Jelly Bean 4.1.2. Acest model nu va mai primi update la o versiune ulterioara a sistemului de operare.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| BogdanDediu a răspuns:

Orange si du-te la un service si zi-i sa-ti dea update la android!

| mczacky explică (pentru BogdanDediu):

Asta stiu si eu sa fac

| Petre_Costyn_1993 a răspuns:

Intrii in setari si da la info despre sistem. iti apare ce android ai si daca vrei sa il actualizezi