| Luci88 a întrebat:

am un profil de pf, si cand l-am fac si am pus poze am dat sa vada doar prietenii, si acum am dat sa fie public, si am dat si la albumu foto sa fie public, dart faza e ca pozele se vad dar cei care nu ii am la prieteni nu poate sa imi dea comentariu s-au Like la poze, si am intrebat pe foarte multi dar nimeni nu stie! imi cer scuze pentru intrebare, dar vreau totusi sa aflu daca se poate face ceva, si daca DA, ce trebuie sa fac! Funda* va multumesc tuturor

3 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Incerca sa dai la "sageata de unde te deconectezi" si apoi la setari de confidentialitate si iti apare "prieteni prietenilor ", "prieteni" si "personalizat", dai la "prieteni prietenilor", si incearca apoi

| KMaddieK a răspuns:

App, tu daca te referai la cei care nu sunt prieteni cu tine logic ca nu au cum sa-ti las com si like, doar daca esti persoana publica laughing ...si ar putea doar prietenii prietenilor si aceia doar like prin metoada de mai sus

| Luci88 explică (pentru KMaddieK):

App, vrei sa iti dau o adresa de facebook? pe o persoana care nu o ai la prieteni, si sa vezi ca se poate, si com si like! eu am zis cei care stiu ceva!