| Vrincianu_Vlad_1990 a întrebat:

Am un Samsung galaxy note 3 si am o problema la el... efectiv nu are semnal wi-fi bun... nu pot sa prind semnal decat langa modem.m-am asigurat si ca modemul nu are probleme, prind semnal cu alte telefoane si la 2 etaje diferenta. as vrea sa stiu daca se poate rezolva problema si cum. Funda

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Incearca sa dai un reset la setarile din fabrica. Daca nici atunci e de vina placa de retea din el. Trebuie schimbata.

| Diana_Gabriela_1998 a răspuns:

Poate are ceva telefonul.