| iDasTaN a întrebat:

Am un Samsung GT-S5830(Samsung Galaxy Ace) si am o intrebare. Vreau sa iau jocuri de pe Android Market, dar de pe pc nu direct de pe mobil. Cum fac?

Funda.

Răspuns Câştigător
| alex97ang a răspuns:

Fii atent. Intri pe https://market.android.com/ si te conectezi cu contul tau de google. Intri pe telefon pe android si te conectezi cu contul tau de google. acelasi de pe pc. intri pe pc pe market si iti descarci aplicatiile. daca ai netul activat pe telefon le descarca imediat. daca se conecteaza de la o retea wireless sau orice altceva descarca aplicatia atunci. are si el nevoie de internet. SUCCES! funda?big grin