| FashionVictim93 a întrebat:

Am un telefon Allview Aduo si am instalat 3 aplikatii pe el si imi zice ca nu mai are spatiu suficient eu avand card de 8Gb Si acele aplicatii se afla pe card ocupand max 2 Gb. Cum pot sa il setez sa salveze si sa instaleze automat pe card? ...nu am gasit inca unde am obtiunea aceasta la acest tel ...multumesc happy

3 răspunsuri:
| Gamer200 a răspuns:

Pai zi si ce aplicatii ai instalate ca depinde

| FashionVictim93 explică (pentru Gamer200):

Erau jocuri...le'am trecut dupa instalare pe card ...in principiu imi arate ca as avea memorie.dar cand vreau sa descarc alte jocuri sau aplicatii dupa "magazin play" imi zice ca nu am spatiu suficient happy

| Gamer200 a răspuns (pentru FashionVictim93):

Incearca sa bagi cardul tau in alt telefon android si daca merge du-te de acolo de unde la-i luat si spune sa ti-l faca daca nu stii dar poti umbla in setari, incearca.