| Don714 a întrebat:

Am windows vista home premium si am o intrebare cum pot mari placa video din bios ca nu stiu pe windowsu vista si va rog sa imi spuneti cum sa fac si ce sa fac pas cu pas nu vreau alte raspunsuri raspuns corect are. FUNDA!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce sa maresti? Cum adica sa maresti placa video din bios laughing

| AlexDu a răspuns:

Daca ai placa dedicata o poti mari din bios exact cum faceai la Xp, dar daca o ai integrata, degeaba incerci sa o maresti, fiindca tot nu iti vor merge jocurile.