| Costin2000 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon nou si am de ales dintre Galaxy Nexus si S2. Mie imi place Nexus si mi l-as lua de pe YourPhone.ro (credeti ca site-ul este de incredere?) sau daca mi-as lua un S2, l-as lua de la Orange(nu-mi place fiindca ei adauga ceva in sistemul de operare.) Ce credeti? funda!

4 răspunsuri:
| idcatalin a răspuns:

Galaxy Nexus este in topul celor mai bune telefoane in 2012 asa ca fara discutie este o achizitie buna. Uite aici un top cu cele mai tari telefoane in 2012 :
http://www.topcadouri.ro/......d-in-2012/

| cata_2510 a răspuns:

Eu zic sa-ti mai stragi bani sa-ti iei iphone 4 pentru ca este superior celor 2 telefoane.

| Costin2000 explică (pentru cata_2510):

Dar as vrea ceva cu Android OS.

| Laawr a răspuns (pentru cata_2510):

Un raspuns foarte tampit...
Galaxy Nexus si S2 sunt MULT mai bune ca bietul de iphone 4.
eu as alege Nexus...