| Marinan a întrebat:

Bună tpu.As vrea să știu cum pot scoate jack-ul de la căști din laptop.A rămas blocat acolo.Am incercat orice și nu merge sa îl apuc cu o penseta pentru partea care a rămas este prea mică.Si nici nu vreau să-l duc la cineva ca să-l fac ca să nu afle părinții mei.

1 răspuns:
| Razvan1lol a răspuns:

Daca nu il poti duce la cineva, cheama pe cineva la tine daca nu. Oricum nu ai alta aletrnativa. Risti sa iti strici jack-ul de la laptop. iti recomand sa mergi la un service. sa te ajute. Poate gaesti o sucza parintilor tai, ceva legat de teme/scoala etc