| Anonimul95t a întrebat:

Hei cum pot scoate un ac din ventilul unei mingi? Am vrut sa o umflu dar acul s-a rupt si a ramas blocat acolo am incercat cu o penseta si cu o sarma

Răspuns Câştigător
| KanezuY a răspuns:

Nu mai ai cum sa il scoti, singura solutie ar fi sa impingi acu ala inauntru cu alt ac.

| Anonimul95t explică (pentru KanezuY):

Daca il imping inauntru si ramane acolo afecteaza cumva mingea?

| KanezuY a răspuns (pentru Anonimul95t):

Nu,nu are cum.

| Anonimul95t explică (pentru KanezuY):

Am incercat sa il imping dar nu se duce in interior sa apas mai tare? mi-e sa nu se strice

| KanezuY a răspuns (pentru Anonimul95t):

Apasa mai tare.

| Anonimul95t explică (pentru KanezuY):

Ok mersi de raspunsuri si scuze ca te sacai dar atunci cand o sa o misc o sa se auda acul cum atinge de pereti mingi?

| KanezuY a răspuns (pentru Anonimul95t):

Nu prea cred, dar depinde ce minge e happy

| Anonimul95t explică (pentru KanezuY):

O mingie originala adidas

| KanezuY a răspuns (pentru Anonimul95t):

Atunci nu se aude.

| Anonimul95t explică (pentru KanezuY):

Dar nu o poate intepa in interior?

| KanezuY a răspuns (pentru Anonimul95t):

Nu.

| Anonimul95t explică (pentru KanezuY):

Bine ok mersi ca ai avut rabdare sa imi explici vezi ca ti-am dat funda la primul raspuns

| KanezuY a răspuns (pentru Anonimul95t):

Multumesc.

16 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Am jucat mult fotbal in copilarie, am umflat multe mingi si am spart si mai multe. Un raspuns pentru intrebarea ta nu stiu sa-ti dau, insa pot sa spun ca nu sunt convins absolut deloc ca sfatul primit de la celalalt user este si unul bun.

| Anonimul95t explică (pentru AFR81):

Si ai idei ce ar trebui sa fac? sa incerc sa il mai scot am incercat si cu magnetul dar degeaba

| AFR81 a răspuns (pentru Anonimul95t):

Chiar atat de intepenit sa fie? Eu unul l-as trage cu patentul.

| Anonimul95t explică (pentru AFR81):

E intrat in interior mult de abia se vede nu cred ca o sa incapa patentu