| Fcsb_Mihai_1995 a întrebat:

as vrea sa stiu daca ar merge sa schimb placa video(integrata)de la un laptop Acer emachines e725 cu una dedicata. Va mulțumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tu te auzi ce spui? O placa integrata este integrata si gata. Este Intel GMA
4500MHD. Laptopul tau nu are slot PCI-E pentru placa dedicata.

3 răspunsuri:
| Fcsb_Mihai_1995 explică:

Dar macar pe langa cea integrata mai îi pot une o alta placa de baza?

| Fcsb_Mihai_1995 explică:

Dar pe langa cea integrata mai îi pot pune alta placa video?

| Fcsb_Mihai_1995 explică:

Prima am gresit-o, am scris placa de baza in loc de placa video