| Stancuvlad a întrebat:

TPU, au funda! Am un iPhone 5 negru cu 16 GB si imi mergea butonul LOCK forte bine de la iPhone si acuma nu imi mai merge. Ce sa fac ca sa imi mearga butonul LOCK cum imi mergea inainte?

Răspuns Câştigător
| Eugenia_Andra_1982 a răspuns:

Si eu am avut iphone 3 si tot asa mi-s-a intamplat si mie cu butonul asa ca l-am dus la servis si mi-lau reparat
Funda?

1 răspuns:
| BenWilde a răspuns:

Din moment ce problema pare a fi legata de hardware, eu zic ca ar trebui sa il duci la un service. Probabil este necesara inlocuirea butonului.