| anonimyus a întrebat:

Azi am avut neplacerea de a constata ca dvd writer nu merge. Am bagat un cd original cu muzica pentru a asculta dar in loc sa imi dea aceea optiune sa ma duc intr-un player sa ascult muzica, imi zice sa burn ca si cum cd ar fi gol. Am incercat cu mai multe cd si la fel. Dvd writer este la un laptop aspire 5740G. Ma puteti ajuta sa rezolv aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| CyberEagle a răspuns:

Aţi încercat să intraţi pe CD prin My Computer - CD?

Dacă nu merge nici aşa vă sfătuiesc să mergeţi la un profesionist, eu odata am facut o gafa, şi nu vreau să o mai repet, ar fi optim să duci laptopul la un profesionist.