| pendea a întrebat:

Buna TPU azi am obsevar ca atunci cand pornesc calculatorul in loc sa imi scrie welcome (am windows xp sp3) trebuie sa dau la o prostie OK si asta nu imi place ma puteti ajuta sa imi spuneti cum sa fie din nou la fel ca la inceput puppy dog eyes dau funda!

3 răspunsuri:
| ByaNca26 a răspuns:

Nu e nimic. nu tine foarte mult timp si isi revine. se supraincarca si de asta e asa. nu e nici o problema; ema

| SaberSlashS a răspuns:

Pai,atata timp cat nu zici ce prostie iti da, nu te ajuta nici programatorul de la coltul strazii

| pendea explică (pentru SaberSlashS):

Dam id tau sa iti dau o poza cum imi arata