| LanaDelRey1975 a întrebat:

Azi mi s-a rupt o tasta de la tastatura(de la laptop).Am tasta,iar daca merg la un service specializat, poate sa imi repare tasta?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Păi depinde cât de ruptă este, dacă e rupta de nai ce mai face cu ea poți să încerci măcar să o lipești dacă este rupt tasta in două.Aaa zici că e la laptop da poate, numai să îți găsești in orașul respectiv, caută pe internet cu orașul tău happy.
O seară plăcută îți doresc!

4 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Mulțumesc de fundă! Ția mers ai găsit ceva?

| Ionutzu0077 a răspuns:

Desigur e ceva normal poate sa iti faca orice la laptop de la tastatura pana la ecran si restul big grin Cel mai simplu du-te si fa-ti laptopu!

| PuTTy a răspuns:

Da poate orice reprezentata specializata in calculatoare\laptopuri poate happy funda big grin

| marik a răspuns:

Incearca sa o pui si tu sa vezi ca merge