| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU Azi miau intrat virusi in calculator, se inslateaza programe singure si nu le gasesc nicaieri ca sa le sterg, ce as putea sa fac exista vreun program care sa stearga tot, antivirus am dar arata ca e curat deci ce ***, help crying((((

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ai team viewer instalat?

| anonim_4396 explică (pentru gelu1970):

Nu stiu ce e, nu am folosit niciodata

| gelu1970 a răspuns (pentru anonim_4396):

E un program prin care pot sa accesez calculatorul tau si sa ti-l devirusez.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,reinstalează Windows-ul sau sistemul de operare pe care îl ai pe laptop, pentru că aşa ţi se va şterge din hard disk.

| TeRogLasama a răspuns:

Kaspersky + Malwarebytes. In caz ca nu vrei sa reinstalezi windows-ul.Dar cand scanezi fa-o fara net scoate cablul.

| Alexandru_Nacu_1998 a răspuns:

Incearca superantispyware te uiti pe Youtube cum se instaleaza/foloseste, e foarte eficient!