| marylaza13 a întrebat:

Caut o tableta sau un telefon care sa semene cu iPhone la maxim 500 lei! Dati-mi va rog link-uri. Tableta sau telefonul sa fie macar rezistent!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Stiam un site, solomobiles. Dar pustiule, la banii astia cumperi un Allview de toata frumusetea, complet functional. Iti ingropi banii in replica aia, am avut replici, am avut CECT-uri, sunt degeaba, absolut degeaba, Nokia 1100 e mai bun decat toate la un loc.
www.allview.ro

| SilviaDulcik a răspuns (pentru valentingb):

Valentin, sunt de acord cu tine. Allview merita atentie. Recomand produsele Allview din pricina pretului si calitatii.

| valentingb a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Ma bucur ca iti place Allview, si mie imi plac (mai ales preturile, recunosc). Dar am avut telefoane replici de Iphone, replica de Nokia N72, si un CECT (China. Technologies), si m-am lecuit, prefer sa il cumpar pe asta decat unul chinezesc : http://www.joetech.com/images_for_posts/uglycell_3.jpg :)) :))

5 răspunsuri:
| lexxxy a răspuns:

Incearca o replicade iphone dar decat cumperi o replica de iphone mai bine incerci un iphone 3G e original si nu o sa ai probleme si gasesti pana in 500 lei

| marylaza13 explică:

Si auziti, pe site-ul ala Allview am ochit una de 300+ (o tableta) de lei, si una 249 lei, sunt bune oare? o sa tina mult?

| SilviaDulcik a răspuns (pentru marylaza13):

Da, normal trebuie sa reziste, rar se strica de la buna purtare.
Nu numele companiei conteaza, ci ce este in aparat.